Jasne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie

ul. Saska 88, Pruszków
640 000 PLN
5 970 PLN / m²

Powierzchnia 107.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 1988

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Saska 88, Pruszków. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Monika Kamińska Knight Frank +48 782239303

Najczęściej zadawane pytania