Jasne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem

ul. Kasprzaka 52, Wawer, Warszawa
306 000 PLN -24%
401 977 PLN 2 320 PLN / m²

Powierzchnia 131.91 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 18
Rok budowy 1992

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kasprzaka 52, Wawer, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Jan Krawczyk +48 784133221

Najczęściej zadawane pytania