Komfortowe mieszkanie 5+-pok. w centrum

ul. Czerniakowska 118, Nieporęt
609 000 PLN
8 519 PLN / m²

Powierzchnia 71.49 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2024

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 5+-pok. w centrum. Adres: ul. Czerniakowska 118, Nieporęt. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Grzegorz Jankowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 784460887

Najczęściej zadawane pytania