Przestronne 5+-pokojowe na Żoliborzu

ul. Szkolna 30, Białołęka, Warszawa
703 000 PLN
6 517 PLN / m²

Powierzchnia 107.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 12
Rok budowy 1996

Opis

Do sprzedaży Przestronne 5+-pokojowe na Żoliborzu. Adres: ul. Szkolna 30, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Paweł Krawczyk Lion's Estate +48 693258711

Najczęściej zadawane pytania