Komfortowe mieszkanie 2-pok. na nowym osiedlu

ul. Słowackiego 89, Mokotów, Warszawa
603 000 PLN
5 248 PLN / m²

Powierzchnia 114.91 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1972

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Słowackiego 89, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Ewa Krawczyk Freedom Nieruchomości +48 603103925

Najczęściej zadawane pytania