3-pokojowe mieszkanie z widokiem na park

ul. Brzozowa 4, Praga-Północ, Warszawa
658 000 PLN -9%
723 943 PLN 26 132 PLN / m²

Powierzchnia 25.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 5
Liczba pięter 14
Rok budowy 1960

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Brzozowa 4, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Krzysztof Zieliński Engel & Völkers Warszawa +48 786236440

Najczęściej zadawane pytania