Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Żoliborzu

ul. Królewska 65, Ursus, Warszawa
979 000 PLN -5%
1 025 800 PLN 7 206 PLN / m²

Powierzchnia 135.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 15
Rok budowy 2009

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Żoliborzu. Adres: ul. Królewska 65, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Joanna Krawczyk Re/Max Polska +48 533365622

Najczęściej zadawane pytania