Przestronne 4-pokojowe na Ochocie

ul. Leśna 54, Halinów
536 000 PLN
4 476 PLN / m²

Powierzchnia 119.76 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 18
Rok budowy 1958

Opis

Do sprzedaży Przestronne 4-pokojowe na Ochocie. Adres: ul. Leśna 54, Halinów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jakub Wójcik Re/Max Polska +48 783310953

Najczęściej zadawane pytania