2-pokojowe na niskim piętrze

ul. Leśna 71, Ursus, Warszawa
611 000 PLN -3%
628 183 PLN 9 938 PLN / m²

Powierzchnia 61.48 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 11
Rok budowy 1955

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Leśna 71, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Dąbrowska Freedom Nieruchomości +48 784423079

Najczęściej zadawane pytania