1 pokoje z osobną kuchnią

ul. Saska 44, Mińsk Mazowiecki
636 000 PLN -13%
730 931 PLN 7 407 PLN / m²

Powierzchnia 85.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 19
Rok budowy 1967

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Saska 44, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Katarzyna Michalski CBRE Polska +48 505374854

Najczęściej zadawane pytania