2 pokoje z osobną kuchnią

ul. Wąwozowa 3, Otwock
672 000 PLN
10 406 PLN / m²

Powierzchnia 64.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 18
Rok budowy 1970

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wąwozowa 3, Otwock. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Dorota Michalski Metrohouse +48 722823650

Najczęściej zadawane pytania