Mieszkanie 1-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Rosoła 59, Wołomin
353 000 PLN -4%
368 554 PLN 3 890 PLN / m²

Powierzchnia 90.75 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1988

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 1-pokojowe wykończone pod klucz. Adres: ul. Rosoła 59, Wołomin. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jan Dąbrowska Savills Polska +48 699631434

Najczęściej zadawane pytania