Komfortowe mieszkanie 5+-pok. w centrum

ul. Ogrodowa 55, Wesoła, Warszawa
564 000 PLN
4 213 PLN / m²

Powierzchnia 133.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 15
Rok budowy 1955

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Ogrodowa 55, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Krzysztof Kowalska Agencja Nieruchomości Feniks +48 518599527

Najczęściej zadawane pytania