5+ pokoje na Ursynowie wykończone pod klucz

ul. Leśna 137, Brwinów
705 000 PLN
7 563 PLN / m²

Powierzchnia 93.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 14
Rok budowy 2013

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Leśna 137, Brwinów. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Marek Kowalczyk Północ Nieruchomości +48 509150208

Najczęściej zadawane pytania