1 pokoje w spokojnej okolicy z garażem

ul. Szkolna 64, Ursus, Warszawa
401 000 PLN
3 484 PLN / m²

Powierzchnia 115.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 4
Liczba pięter 12
Rok budowy 2002

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Szkolna 64, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jan Wójcik Hamilton May +48 793623307

Najczęściej zadawane pytania