Nowoczesne 5+-pokojowe na Żoliborzu

ul. Puławska 150, Otwock
511 000 PLN
4 472 PLN / m²

Powierzchnia 114.26 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 15
Rok budowy 1996

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Puławska 150, Otwock. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Agnieszka Kamiński +48 792673065

Najczęściej zadawane pytania