1 pokoje z widokiem na park wykończone pod klucz

ul. Idzikowskiego 58, Ochota, Warszawa
451 000 PLN
3 259 PLN / m²

Powierzchnia 138.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 2
Rok budowy 2018

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Idzikowskiego 58, Ochota, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Michał Woźniak +48 723843780

Najczęściej zadawane pytania