Komfortowe mieszkanie 4-pok. w zielonej okolicy

ul. Domaniewska 59, Piastów
349 000 PLN
4 882 PLN / m²

Powierzchnia 71.49 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1982

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Domaniewska 59, Piastów. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Grzegorz Nowicka +48 605407147

Najczęściej zadawane pytania