Komfortowe mieszkanie 1-pok. w dobrej lokalizacji

ul. Czerniakowska 90, Śródmieście, Warszawa
610 000 PLN
4 857 PLN / m²

Powierzchnia 125.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1982

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 1-pok. w dobrej lokalizacji. Adres: ul. Czerniakowska 90, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Grzegorz Michalski Agencja Nieruchomości Feniks +48 733706758

Najczęściej zadawane pytania