2 pokoje z tarasem na dachu

ul. Nowogrodzka 68, Mokotów, Warszawa
304 000 PLN
5 662 PLN / m²

Powierzchnia 53.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 17
Rok budowy 1957

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Nowogrodzka 68, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Robert Woźniak Savills Polska +48 605980885

Najczęściej zadawane pytania