5+ pokoje z tarasem na dachu

ul. Stryjeńskich 45, Józefosław
439 000 PLN
8 305 PLN / m²

Powierzchnia 52.86 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 11
Rok budowy 2006

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Stryjeńskich 45, Józefosław. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Woźniak +48 509450575

Najczęściej zadawane pytania