Mieszkanie 1-pokojowe z tarasem

ul. Hoża 109, Wilanów, Warszawa
657 000 PLN
9 313 PLN / m²

Powierzchnia 70.55 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 16
Rok budowy 1969

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 1-pokojowe z tarasem. Adres: ul. Hoża 109, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Michał Lewandowski Home Broker +48 505748370

Najczęściej zadawane pytania