Mieszkanie 64 m² z widokiem na park

ul. Rolna 147, Izabelin
582 000 PLN
9 102 PLN / m²

Powierzchnia 63.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 1
Liczba pięter 11
Rok budowy 2017

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Rolna 147, Izabelin. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jan Lewandowski Cushman & Wakefield +48 605740898

Najczęściej zadawane pytania