5+ pokoje na Woli z tarasem

ul. Kasprzaka 46, Wola, Warszawa
517 000 PLN -9%
570 469 PLN 4 004 PLN / m²

Powierzchnia 129.11 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 2012

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kasprzaka 46, Wola, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Ewa Dąbrowska Colliers International +48 739578591

Najczęściej zadawane pytania