Przestronne 3-pokojowe na Pradze

ul. Nowogrodzka 143, Białołęka, Warszawa
706 000 PLN -9%
779 364 PLN 5 373 PLN / m²

Powierzchnia 131.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 3
Liczba pięter 3
Rok budowy 1974

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowogrodzka 143, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Maria Wiśniewski Openhouse.pl +48 668435363

Najczęściej zadawane pytania