4-pokojowe mieszkanie na Woli

ul. Polna 146, Śródmieście, Warszawa
975 000 PLN -3%
1 001 057 PLN 7 838 PLN / m²

Powierzchnia 124.39 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 12
Rok budowy 1993

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Polna 146, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Grzegorz Kozłowska Colliers International +48 506144128

Najczęściej zadawane pytania