Przestronne 3-pokojowe blisko centrum

ul. Rydygiera 101, Bielany, Warszawa
542 000 PLN
7 767 PLN / m²

Powierzchnia 69.78 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 8
Liczba pięter 15
Rok budowy 1979

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rydygiera 101, Bielany, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Grabowski Re/Max Polska +48 534800698

Najczęściej zadawane pytania