Nowoczesne 2-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Zwycięzców 124, Otwock
1 081 000 PLN
16 590 PLN / m²

Powierzchnia 65.16 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1982

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Zwycięzców 124, Otwock. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Katarzyna Mazur +48 723831815

Najczęściej zadawane pytania