3-pokojowe mieszkanie na Bemowie

ul. Chmielna 124, Grodzisk Mazowiecki
278 000 PLN -22%
357 580 PLN 10 236 PLN / m²

Powierzchnia 27.16 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 3
Liczba pięter 10
Rok budowy 2002

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Chmielna 124, Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Wiśniewski Metrohouse +48 507947978

Najczęściej zadawane pytania