1 pokoje w zielonej okolicy w nowym budownictwie

ul. Prusa 143, Ursynów, Warszawa
532 000 PLN
3 775 PLN / m²

Powierzchnia 140.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1971

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Prusa 143, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Wójcik Freedom Nieruchomości +48 669571827

Najczęściej zadawane pytania