5+ pokoje z widokiem na park z windą

ul. Koszykowa 35, Ursus, Warszawa
575 000 PLN
11 607 PLN / m²

Powierzchnia 49.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 1
Liczba pięter 7
Rok budowy 2012

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje z widokiem na park z windą. Adres: ul. Koszykowa 35, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Robert Kowalska Colliers International +48 501725643

Najczęściej zadawane pytania