5+-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Grochowska 147, Żoliborz, Warszawa
862 000 PLN
6 038 PLN / m²

Powierzchnia 142.77 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 4
Liczba pięter 14
Rok budowy 1973

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Grochowska 147, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Tomasz Dąbrowski Emmerson Realty +48 534829100

Najczęściej zadawane pytania