Przestronne 2-pokojowe na Ochocie

ul. Krótka 9, Mokotów, Warszawa
823 000 PLN
5 544 PLN / m²

Powierzchnia 148.45 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 3
Liczba pięter 11
Rok budowy 2011

Opis

Do sprzedaży Przestronne 2-pokojowe na Ochocie. Adres: ul. Krótka 9, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Małgorzata Wiśniewski +48 537845863

Najczęściej zadawane pytania