Mieszkanie 137 m² z widokiem na park

ul. Polna 90, Rembertów, Warszawa
546 000 PLN
3 987 PLN / m²

Powierzchnia 136.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 17
Rok budowy 1996

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Polna 90, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Ewa Dąbrowska Home Broker +48 798587101

Najczęściej zadawane pytania