Jasne mieszkanie 1-pokojowe z garażem

ul. Modlińska 30, Piastów
828 000 PLN
13 079 PLN / m²

Powierzchnia 63.31 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 10
Rok budowy 1999

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Modlińska 30, Piastów. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Katarzyna Pawłowski Cushman & Wakefield +48 799680786

Najczęściej zadawane pytania