Jasne mieszkanie 4-pokojowe z garażem

ul. Głębocka 98, Ochota, Warszawa
431 000 PLN
10 366 PLN / m²

Powierzchnia 41.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 11
Rok budowy 2004

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Głębocka 98, Ochota, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Wiśniewska Home Broker +48 791141676

Najczęściej zadawane pytania