Mieszkanie 3-pokojowe po remoncie

ul. Przy Bażantarni 8, Mokotów, Warszawa
679 000 PLN
5 938 PLN / m²

Powierzchnia 114.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 14
Rok budowy 1960

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Przy Bażantarni 8, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Ewa Dąbrowska Engel & Völkers Warszawa +48 693892307

Najczęściej zadawane pytania