1 pokoje blisko centrum do zamieszkania

ul. Klonowa 133, Nadarzyn
475 000 PLN
9 575 PLN / m²

Powierzchnia 49.61 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1999

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje blisko centrum do zamieszkania. Adres: ul. Klonowa 133, Nadarzyn. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Andrzej Jankowska Emmerson Realty +48 789391683

Najczęściej zadawane pytania