1-pokojowe mieszkanie na Bemowie

ul. Grójecka 87, Śródmieście, Warszawa
516 000 PLN -7%
556 602 PLN 4 198 PLN / m²

Powierzchnia 122.92 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 2014

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grójecka 87, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Maria Jankowska +48 724110053

Najczęściej zadawane pytania