Komfortowe mieszkanie 3-pok. w zielonej okolicy

ul. Grójecka 18, Ochota, Warszawa
370 000 PLN
7 543 PLN / m²

Powierzchnia 49.05 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 2005

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Grójecka 18, Ochota, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Grzegorz Woźniak Openhouse.pl +48 721509421

Najczęściej zadawane pytania