Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Bielanach

ul. Chmielna 88, Wesoła, Warszawa
506 000 PLN
7 906 PLN / m²

Powierzchnia 64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 3
Rok budowy 2025

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Chmielna 88, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Tomasz Jankowska +48 796593186

Najczęściej zadawane pytania