Mieszkanie 5+-pokojowe do zamieszkania

ul. Mokotowska 11, Praga-Północ, Warszawa
469 000 PLN
13 017 PLN / m²

Powierzchnia 36.03 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 1976

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Mokotowska 11, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Joanna Kowalski +48 882158176

Najczęściej zadawane pytania