Nowoczesne 5+-pokojowe na Żoliborzu

ul. Konstruktorska 119, Śródmieście, Warszawa
541 000 PLN
16 188 PLN / m²

Powierzchnia 33.42 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 1978

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Konstruktorska 119, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Krzysztof Kowalski JLL Residential +48 727958007

Najczęściej zadawane pytania