Nowoczesne 2-pokojowe na Bielanach

ul. Szkolna 81, Ochota, Warszawa
748 000 PLN
20 865 PLN / m²

Powierzchnia 35.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 11
Liczba pięter 18
Rok budowy 1971

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Szkolna 81, Ochota, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Jakub Jankowska Savills Polska +48 661944835

Najczęściej zadawane pytania