Komfortowe mieszkanie 3-pok. z widokiem na park

ul. Grójecka 73, Włochy, Warszawa
552 000 PLN
16 865 PLN / m²

Powierzchnia 32.73 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 1967

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grójecka 73, Włochy, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Adam Szymański Emmerson Realty +48 506008788

Najczęściej zadawane pytania