2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie

ul. Słoneczna 116, Białołęka, Warszawa
434 000 PLN
13 937 PLN / m²

Powierzchnia 31.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 1963

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Słoneczna 116, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jakub Kowalski Północ Nieruchomości +48 513254074

Najczęściej zadawane pytania