3-pokojowe mieszkanie na Bemowie

ul. Polna 40, Wesoła, Warszawa
822 000 PLN
5 843 PLN / m²

Powierzchnia 140.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 14
Rok budowy 1966

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Polna 40, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Krzysztof Grabowski Colliers International +48 515359449

Najczęściej zadawane pytania