Mieszkanie 144 m² w zielonej okolicy

ul. Brzozowa 12, Ząbki
428 000 PLN
2 964 PLN / m²

Powierzchnia 144.38 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 17
Rok budowy 1985

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Brzozowa 12, Ząbki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Monika Wójcikowa Freedom Nieruchomości +48 602425785

Najczęściej zadawane pytania