3-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Saska 121, Mińsk Mazowiecki
407 000 PLN
7 011 PLN / m²

Powierzchnia 58.05 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 3
Liczba pięter 12
Rok budowy 1995

Opis

Do sprzedaży 3-pokojowe na wysokim piętrze. Adres: ul. Saska 121, Mińsk Mazowiecki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Agnieszka Kamińska Knight Frank +48 722418482

Najczęściej zadawane pytania