4 pokoje na Bielanach po remoncie

ul. Chmielna 72, Targówek, Warszawa
639 000 PLN
18 900 PLN / m²

Powierzchnia 33.81 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 7
Liczba pięter 14
Rok budowy 2002

Opis

Do sprzedaży 4 pokoje na Bielanach po remoncie. Adres: ul. Chmielna 72, Targówek, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Krzysztof Wiśniewski Lion's Estate +48 781379338

Najczęściej zadawane pytania